Oferta dla partnerów

Sklepy stacjonarne, Sklepy internetowe, Butiki, Showroomy

Katalog 2022

Kliknij na obraz po lewej aby wyświetlić elektroniczną wersję katalogu 2021. Jeżeli potrzebujesz katalog w wersji papierowej, kliknij poniżej “Katalog 2022”. Katalog w formacie A5 przeznaczony jest dla Państwa klientów i póki co nie jest przewidziany jakiś limit ilościowy na ten katalog. W owym katalogu klienci znajdą wszystkie produkty z oferty oraz niespodzianki, jak naklejki czy kolorowanki.

Minimum logistyczne

Minimum logistyczne (aby koszty wysyłki nie były doliczane) wynosi 500,00 EUR. Wartość zamówienia może być oczywiście poniżej 500 EUR, jednak wtedy są doliczane koszty wysyłki w wysokości 15,00 EUR (paczka do 15kg, jednak z reguły nie przekraczają).

Zdjęcia produktów oraz modele pokazowe

Otrzymują Państwo dostęp do bazy ze zdjęciami wszystkich produktów oraz istnieje możliwość otrzymania modeli pokazowych, aby również Państwo mieli możliwość przedstawienia konsumentom wysokiej jakości wykonania lalek Götz.

Najważniejsze założenie

Produktów Götz nie znajdziemy w każdym sklepie z zabawkami. Założeniem właściciela marki Götz Puppenmanufaktur jest, aby produkt był oferowany jedynie w wyspecjalizowanych sklepach, które w swojej ofercie posiadają produkty premium, a ich właściciele dokładnie potrafią odróżnić jakościowy towar od produktów masowej produkcji. Pan Bayer podczas naszych spotkań w centrali firmy w Niemczech niejednokrotnie zaznaczał, że jego celem nie jest, aby jego produkty były dostępne w marketach czy też na półkach każdego sklepu z zabawkami, lecz w wybranych lokalizacjach, gdzie klient zna wartość produktu, który kupuje. Dlatego mogę Państwa zapewnić, że produkt będzie dostępny w Polsce w nielicznych sklepach, dzięki czemu będzie zapewniona przejrzystość i stabilność cen.