Niemieckie lalki Götz Puppenmanufaktur

 

 

W Götz Puppenmanufaktur już na etapie rozwoju produktu, dbamy o to, aby nasz produkt wspierał rozwój zdolności poznawczych, a także twórczą zabawę dzieci. Zabawa lalkami stymuluje i wymaga aktywnej i kreatywnej obecności dziecka podczas zabawy. Daj swojemu dziecku możliwość wyczarowania własnego świata, bycia kreatorem własnej gry.

Dzieci lubią rozbierać, ubierać i stylizować lalki, aby zobaczyć ile wspaniałych kombinacji można stworzyć. Kreatywna zabawa daje dziecku świat, którego można doświadczyć tylko poprzez aktywne odgrywanie ról. Między innymi właśnie w ten sposób mają możliwość poradzenia sobie z wieloma wrażeniami, z jakimi dziecko styka się na co dzień. Neutralny wyraz twarzy lalki Götz pozwala dziecku poczuć się zrozumianym we wszystkich stanach emocjonalnych, takich jak radość, uczucie smutku czy też strach. Dzięki ludzkiemu wyglądowi lalka Götz zostanie “najlepszym przyjacielem” dziecka w bardzo krótkim czasie. Troskliwe szczegóły, takie jak zamykające się oczy, możliwość napajania lalki, a także możliwość kąpieli w wannie, dają dziecku możliwość odczucia, jakby to było jego „własne dziecko” a tym samym prawdziwym towarzyszem do zabawy. Wszystkie nasze ubrania są perfekcyjnie wykończone, takie jak dziurki na guziki, kieszenie i hafty itp. Wszystkie te detale mają wpływ na kreatywność i zdolności motoryczne dzieci. Celowo zrezygnowaliśmy z funkcji elektronicznych co pozwala na niekończącą się kreatywność i redukuje irytację.

Dziecko może skoncentrować się na zabawie i nauczyć się świadomie radzić sobie z konkretnym pomysłem. Tym samym rozwijają się zdolności poznawcze, takie jak percepcja, uczenie się, przywoływanie, myślenie i empatia.